Schizofrenia z objawami negatywnymi - strategie leczenia

Nagranie z webinarium

Za nami kolejne bezpłatne webinarium "Schizofrenia z objawami negatywnymi - strategie leczenia" z naszego nowego projektu edukacyjnego "Psychiatria bez granic". Podczas spotkania, prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki przeprowadził rozmowę z prof. Christoph U. Correll.

Nagranie z webinarium "Schizofrenia z objawami negatywnymi - strategie leczenia" > ZOBACZ NAGRANIE
prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki, prof. Christoph U. Correll


Jakie tematy poruszyliśmy?

✔️ trudności terapeutyczne dotyczące pacjentów z przeważającymi lub przetrwałymi objawami negatywnymi
✔️ obciążenie chorobą pacjentów i ich bliskich
✔️ jak kariprazyna zmienia strategie leczenia pacjentów z przeważającymi lub przetrwałymi objawami negatywnymi
✔️ doświadczenia ze stosowania kariprazyny w USA

Nie mogłeś uczestniczyć w webinarium? Nagranie z wydarzenia jest już dostępne na naszej stronie ▶️ https://pody.pl/nagranie2710


Co to jest projekt edukacyjny "Psychiatria bez granic"?

Aby dostarczyć Państwu najnowszych informacji skupionych wokół psychiatrii, powołaliśmy do istnienia projekt, który pozwala czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu webinariów, podczas których światowej klasy specjaliści, uwzględniając zalecenie polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, dzielić się będą sposobami na rozwiązywanie problemów z codziennej praktyki.

Podczas kolejnych spotkań prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki porozmawia z ekspertami praktykującymi w różnych częściach świata, w różnych warunkach i systemach opieki. Wnioski z tych rozmów przeniesiemy na grunt rodzimej psychiatrii. Gośćmi prof. dr. hab. n. med. będą m.in.: prof. Christoph U. Correll, prof. Angelos Halaris, prof. Michael Maes i  prof. Michael Berk.
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Tematem kolejnego webinarium, które odbędzie się już 24 listopada 2020 roku będzie: Rola żywienia i suplementacji w leczeniu chorób psychicznych. Zapisz się na cykl spotkań on-line ▶️ https://podyplomie.pl/webinars/52mm

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować