Już 25.11 odbędzie się bezpłatny kongres Virtual Medical Summit: Eksperci o szczepieniach – 2020.  Zapisz się >

darmowy webinar

Rola żywienia i suplementacji w leczeniu chorób psychicznych

  • 24/11/2020
  • 18:30
  • 60 min.
  • Logo mt gr jsn
Aby wziąć udział w wydarzeniu
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

Psychiatria2411
Wykładowcy: prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki oraz prof. Kuan-Pin Su

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Psychiatria bez granic”. Aby dostarczyć Państwu najnowszych informacji skupionych wokół psychiatrii, powołaliśmy do istnienia projekt, który pozwala czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu webinariów, podczas których światowej klasy specjaliści, uwzględniając zalecenie polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, dzielić się będą sposobami na rozwiązywanie problemów z codziennej praktyki.

Podczas kolejnych spotkań prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki porozmawia z ekspertami praktykującymi w różnych częściach świata, w różnych warunkach i systemach opieki. Wnioski z tych rozmów przeniesiemy na grunt rodzimej psychiatrii.
Gośćmi prof. dr. hab. n. med. będą m.in.: prof. Christoph U. Correll, prof. Angelos Halaris, prof. Michael Maes i  prof. Michael Berk.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

ℹ️ Uczestnicy poprzednich spotkań projektu "Psychiatria bez granic", którzy zapisali się na wydarzenie na naszej stronie, są również zapisani na wszystkie pozostałe terminy. Nie trzeba dokonywać ponownego zapisu.

Poruszane tematy
  • punkty krytyczne w żywieniu człowieka, które mogą mieć istotny wpływ na ryzyko wystąpienia zaburzeń psychicznych na przykładzie kwasów tłuszczowych omega-3 oraz depresji
  • w jakich zaburzeniach psychicznych kluczową rolę odgrywa stała suplementacja witaminy D3?
  • czy lepsze poznanie procesów neuroimmunologicznych jest nadzieją na opracowanie interwencji terapeutycznej u pacjentów z depresją?
  • wykorzystanie odporności psychoneuroimmunologicznej w walce z pandemią COVID-19
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA